HİZMETLERİMİZ

İplik büküm ve iplik katlama başta olmak üzere sağlamış olduğumuz hizmetlerimiz.

İplik Büküm Hizmetimiz

Tek katlı ipliklerin çok katlı hale getirilip bükülmesi için Two For One büküm tesisimiz mevcut olup, Pamuk ipliği bükümü için en son teknoloji ile donanımlı makinelerinden oluşan makina parkurumuz ayrıca micro cotton iplik bükümlerinide yapabilmektedir.

Firmamız ayda 450.000 kg. iplik bükümü yapabilmektedir.

Kaliteye her zaman çok önem veren firmamız, büküm tesisinden de en üst düzey kaliteyi alabilmek için, tesisi İtalyan Savio Geminis-S büküm makinaları ve Simet İplik Katlama makinalarından oluşturmuştur.

Ayrıca büküm ve katlama makinelerinin üzerine kurulu bulunan ve emici ve üfleyici Magitex marka gezer temizleyiciler ve katlama ve büküm makinalarının arasındaki perde sistemi, üretilen ipliğin en üst düzeyde kaliteli bir iplik olmasını sağlamaktadır.

Makinelerimiz ne 4 numaradan ne 120 numaraya kadar mamul ipliği 100 t/m – 2000t/m arasında S-Z yönlerinde çok katlı olarak bükme kapasitesine sahiptir.

İplik Katlama Hizmetimiz

Katlama, kelime olarak “iki iplik” anlamına gelen Hinçe bir kelime olup, iplik sarma makinesinde iki ipliği birlikte sarma işlemi anlamında kullanılır. İplik katlama hizmetimizi en son teknoloji ile donanımlı makinelerinden oluşan tesisimiz mevcuttur.

Firmamız ayda 450.000 kg. iplik katlama yapabilmektedir.

Makinelerimiz 2 kat'dan 6 kat'a kadar katlama yapabilir.  Düğümsüz katlama, eksiz katlama yapabilmektedir.

Nesser Tekstil